BIZNES

organizacja szkoleń i konferencji

Szukasz miejsca na konferencje w górach? Sprawdź naszą propozycję, która skierowana jest głównie do grup do 60 osób. Oferta zawsze jest indywidualnie dopasowana. Pomagamy w organizacji eventów i czasu wolnego.


2 SALE

KONFERENCYJNO-SZKOLENIOWE

Sala konferencyjna

W Hotelu Nowa Ski*** sala jest dobrze doświetlona naturalnym światłem. Sala znajduje się na parterze hotelu. Daje to możliwość korzystania z jej usług także osobom niepełnosprawnym.

55 os.
30 os.
55 m2

Sala kominkowa

Sala znajduje się w przyziemiu, co daje złudzenie izolacji zapewniając jednocześnie maksimum skupienia. Niebanalny wystrój sprawia, że szkolenia i narady służbowe przebiegają w dobrej atmosferze.

25 os.
22 os.
22 os.
40 m2

Oranżeria

Kameralne spotkanie biznesowe polecamy zorganizować w oranżerii - bez względu na porę roku i zewnętrzną aurę. Oaza zieleni dookoła lub śnieg zimą oraz panorama gór buduje klimat i staje się miejscem, w którym spotkanie biznesowe nabiera innego wymiaru. Jesteśmy przekonani, że bezpośredni kontakt z przyrodą buduje platformę współpracy i kompromisowych rozwiązań.

Catering podczas szkoleń

W trakcie obrad lub w przerwach serwujemy poczęstunek w różnych formach. Oferujemy usługę cateringu począwszy od serwisu kawowego standard po rozszerzone menu z wykwintnymi przekąskami.

Na życzenie upieczemy dla Państwa wyborny sernik lub wzbogacimy serwis o zdrowe przekąski, takie jak surowe warzywa z sosami dip.

Infrastruktura i lokalizacja Hotelu Nowa Ski***

 pozwala łączyć pobyt służbowy z wypoczynkiem i rozrywką. 

Chętnie przygotujemy szczegółową kalkulację każdej konferencji i szkolenia, pracownik działu marketingu jest do Państwa dyspozycji, aby wspomagać i służyć radą w trakcie organizowanego spotkania.
Na życzenie przygotujemy dla Państwa ofertę imprez towarzyszących. 

Aby otrzymać indywidualną ofertę

skontaktuj się z działem marketingu Hotelu Nowa Ski***

Atrakcje dla firm

Na życzenie przygotujemy dla Państwa ofertę imprez towarzyszących.

Bankiety

w muzycznej oprawie

Szkolenie w ciągu dnia, wieczorem zabawa! Bankiety organizujemy w oprawie muzycznej na żywo lub Dj-a, do tańca i do posłuchania.

Quady

Swobodna jazda w terenie

Wycieczki Cross Country quadami z przewodnikiem to niezapomniane przeżycie. Trudy wyprawy wspólnie pokonyane w grupie potrafią usprawnić niejeden zespół w pracy. Oferta szyta na miarę zamawiającego, czyli szefa:)

Nie tylko dla mężczyzna

Strzeleckie imprezy integracyjne

Tylko ten, kto nigdy nie strzelał z ostrej broni, nie wie jakie to uczucie, zaś ci, którzy spróbowali, wracają na strzelnicę i ciągle chcą więcej..
Oferta szyta na miarę zamawiającego.

Integracja

Wieczorne atrakcje oraz gry terenowe

Gry terenowe zbudowane są na kanwie historii regionu oraz opowieści często niespisanych... Wieczorem popularne są: Degustacja lokalnych alkoholi, Wieczór z katem, warsztaty: Historia brudu. Oferty są zawsze szyte na miarę zamawiającego.

Twój hotel w Karpaczu

Wypocznij w górach

Mostowa 9
58-540 Karpacz

Zapisz się do Newslettera

Otrzymuj informacje o ofertach i promocjach

Na naszej stronie internetowej możesz zarezerwować najniższą cenę!

OTRZYMASZ DODATKOWO

Gwarancję najniższej ceny

Indywidualną obsługę

Upominek z pobytu

© 2024
Hotel Nowa Ski