Pomiędzy pogodą a niepogodą

Atrakcje w cenie pobytu

Co zrobić, kiedy pogoda nie dopisała lub po prostu nie mamy ochoty wychodzić? Przygotowaliśmy kilka sposobów na nudę i spędzanie wolnego czasu. Warto z nich skorzystać każdego dnia pobytu.

Sauna

Naprzemienne przegrzewanie organizmu i jego schładzanie pozytywnie wpływa na zdrowie, a także skutecznie wzmacnia system odpornościowy. Sauna oczyszcza, wzmacnia ciało, a także zapewnia odpoczynek psychiczny. Wykorzystując odpowiednie proporcje temperatury i wilgotności zdecydowanie poprawiamy samopoczucie.

Godziny otwarcie: 9:00 – 21:15 (ostatnie wejście)


Bilard

Najistotniejszą zaletą gry w bilard jest fakt, że nie istnieją ograniczenia wiekowe czy fizyczne by w nią zagrać. Rozgrywka z przyjaciółmi, a może z rodzicami? Dodatkowa wygoda to zamówienia telefoniczne ulubionych drinków z obsługą kelnerską.

Sala otwarta jest całą dobę

Siłownia

Mini siłownia pozwoli utrzymać kondycję w pochmurne dni lub uzupełnić trening w terenie.

Znajduje się w publicznej przestrzeni z dostępem 24h. W skład mini siłowni wchodzi bieżni firmy Kettler, orbitrek, atlas, rower stacjonarny i ławeczka do ćwiczeń.

STREFA DLA NAJMŁODSZYCH

W Hotelu zorganizowaliśmy pokoik z zabawkami oraz stołem do gry w piłkarzyki. Latem dodatkową atrakcją jest plac zabaw z piaskownicą, zjeżdżalnią i huśtawkami.

Przez cały rok działa pokoik gier z konsolą Xbox 360.

Sala kominkowa

Idealnie nadaje się na kameralne spotkania rodzinne, z przyjaciółmi oraz w celu integracji zespołu. Czytelna i prosta w układzie, wyciszona kolorami, nadaje optymizmu i pomaga w tworzeniu prawdziwego team spirit-u! 

Szczególnie przytulnie jest zimową porą, kiedy po nartach i kąpieli zasiadasz z przyjaciółmi przy kominku i otwierasz dobre wino.

Ogród z altaną grillową

Kiedy ustępują śniegi marzymy o dniu, kiedy oficjalnie sezon grillowy uzna się za otwarty. Z naszym zapleczem do grillowania organizacja spotkania z przyjaciółmi bądź firmowego eventu będzie łatwiejsza. Menu wraz z obsługą można zamówić w naszej restauracji.

Altana znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie restauracji oraz przylega do hotelowego ogrodu. W chłodniejsze dni istnieje możliwość założenia dodatkowych okien ochraniających przez wiatrem i zimnem. Niewątpliwie uroku biesiadowania dodaje górująca Śnieżka na tle nieba.

Zaplanuj spotkanie i ciesz się wypoczynkiem!

Najlepsze atrakcje

TOP 5 - Karpacz

Świątynia WANG

Zbudowana na przełomie XII i XIII w. pochodzi z Norwegii z miejscowości Vang, położonej nad jeziorem o tej samej nazwie. Przyciąga tysiące turystów z kraju i z całego świata. Najstarsze elementy ponoć wywodzą się ze zdobnictwa łodzi wikingów. Świątynię otaczają rododendrony, fontanna oraz zabytkowy cmentarz.

Śnieżka

Śnieżka to miejsce pielgrzymek. Dzięki Kaplicy Św. Wawrzyńca, "święta" góra przewodników i ratowników górskich, którzy raz w roku uczestniczą w organizowanej Mszy Św. na szczycie. Śnieżka to również sportowy cel: 3 x Śnieżka = 1 x Mont Blanc ultramaratonu górskiego.

Park Narodowy

Skandynawska przyroda w sercu Karkonoszy - udostępniona poprzez gęstą sieć szlaków. Urokliwe miejsca to Schronisko Samotnia, Kocioł Łomniczki, Śnieżne Kotły.. W parku spotkasz sarnę, lisa, jelenia, włochatkę, sóweczkę, nietoperze.. oraz bardzo popularnego muflona, którego do parku sprowadzono z Korsyki.

Dream Jump

Skok ze 100 metrowa wieży stojącej u podnóży Karkonoszy z przepięknym widokiem na Śnieżkę. Skok to 4,5 sekundy swobodny lot, który daje skoczkowi nieskończone możliwości wykonywania w powietrzu akrobacji: salta, gwiazdy, a także skoków wieloosobowych:)

Kolejka Karpacz

Kolejka kursuje w "długie weekendy" i w miesiącach maj, czerwiec i wrzesień, oraz we wszystkie dni wolne od nauki szkolnej w okresie od 15 czerwca do 15 września. Na przystanku istnieje możliwość przerwania jazdy, aby zwiedzić interesującą nas atrakcję i późniejszego dokończenia przejazdu według rozkładu.

Twój hotel w Karpaczu

Wypocznij w górach

Mostowa 9
58-540 Karpacz

Zapisz się do Newslettera

Otrzymuj informacje o ofertach i promocjach

Na naszej stronie internetowej możesz zarezerwować najniższą cenę!

OTRZYMASZ DODATKOWO

Gwarancję najniższej ceny

Indywidualną obsługę

Upominek z pobytu

© 2024
Hotel Nowa Ski