Twój hotel w Karpaczu!

Dbamy o Twój spokojny sen i dobry wypoczynek. Wybierz jeden z 35 pokoi z widokiem na góry lub las.

Najlepsza cena

Późny check-out na życzenie

Pamiątka z pobytu

Pokój 2 os. Superior

Pokoje Superior posiadają dwa łóżka o rozmiarze 90x200cm, z możliwością złączenia ich w jedno. Dodatkowym atutem jest balkon oraz widok na Śnieżkę - najwyższy szczyt Karkonoszy. Łazienki wyposażone są w kabinę prysznicową lub wannę.

Max os.
2
Metraż
19 m2
Cena od
370 zł

Pokój 2 os. Comfort

Pokoje Comfort wyposażone są w dwa łóżka o rozmiarze 90x200cm, z możliwością złączenia ich w jedno, dostawkę w formie fotela oraz lodówkę. Okna balkonowe przegrodzone balustradą francuską skierowane są pod lekkim kątem na główny grzbiet Karkonoszy i górującą w nim Śnieżkę. Łazienki wyposażone są w kabinę prysznicową lub wannę.

Max os.
2
Metraż
26 m2
Cena od
340 zł

Pokój 2 os. Standard

Pokój dwuosobowy Standard wyposażony jest w dwa łóżka o wym. 200/90, które można na życzenie złączyć w jedno. Z większości pokoi rozpościera się widok na pobliski las, w niektórych pokojach znajdują się balustrady francuskie i drzwi balkonowe. 

Max os.
2
Metraż
17 m2
Cena od
290 zł

Pokój 2 os. Standard II

Przestrzenny pokój dla pary lub dla rodziny z małymi dziećmi. Na wyposażeniu znajdują się dwa łóżka o wym. 200/90, które można na życzenie złączyć w jedno, dwa fotele, mogące służyć jako dostawki /rozkładane są do przodu/, ława oraz biurko do pracy. 

Max os.
2
Metraż
31 m2
Cena od
290 zł

Pokój 3 os. Studio Superior

Pokoje Studio Superior to idealne rozwiązanie dla osób potrzebujących większej przestrzeni lub podróżujących z dziećmi. Pokój składa się z dwóch pomieszczeń – sypialni z łóżkiem małżeńskim (140x200cm) i sypialni z pojedynczym łóżkiem (90x200cm). Dodatkowo na wyposażeniu pokoju znajduje się dostawka - rozkładany fotel, który również może być miejsce do spania (dziecko do lat 12). Pokój posiada balkon, a z okien podziwiać można piękną Śnieżkę - najwyższy szczyt w Karkonoszach. Łazienki wyposażone są w kabinę prysznicową lub wannę.

Max os.
3
Metraż
27 m2
Cena od
500 zł

Pokój 3 os. Studio Standard

Pokoje Studio Standard składają się z dwóch sypialni - jednej z dwoma łóżkami (każde o rozmiarze 90x200cm) i jednej z pojedynczym łóżkiem (90x200cm) i dostawką - rozkładanym fotelem. WC i łazienki wyposażone są w kabinę prysznicową to osobne pomieszczenia. Doskonale sprawdzają się przy wyjazdach rodzinnych lub w gronie znajomych. Widok z okien pokoi Studio Standard rozpościera się na pobliski las lub na rzekę.

Max os.
3
Metraż
35 m2
Cena od
450 zł

Pokój 4 os. Studio Rodzinne Standard

Pokój składa się z dwóch sypialni, większej oraz mniejszej, w obydwóch sypialnia znajdują się dwa łóżka o wym. 200/90, które można na życzenie złączyć w jedno, przedpokoju, osobnego WC oraz łazienki. Wygodne studio dla rodzin 2+2. W każdej sypialni na wyposażeniu znajdują się standardowe łóżka o wymiarach 90/200, szafy, biurka do pracy oraz telewizor. 

Max os.
4
Metraż
40 m2
Cena od
550 zł

Pokój 4 os. Studio Superior

4- osobowe studio z balkonem i widokiem na góry, składa się z 2 sypialni, w jednej z nich znajduje się łóżko małżeńskie (170 cm x 200 cm - większe niż w pokojach Studio Superior), w drugiej dwa łóżka o wym. 200/90, które można na życzenie złączyć w jedno, oraz z dodatkowej przestrzeni wypoczynkowej, w której znajduje się siedzisko, ekspres do kawy oraz zestaw do parzenia herbaty . Posiadamy trzy tego typu studia, z czego dwa znajdują się na drugim piętrze, w oddzielnej części hotelu, gwarantując spokój i maksimum prywatności, nawet gdy hotel jest pełen gości i jedno studio na parterze.

Max os.
4
Metraż
40 m2
Cena od
630 zł

Rezerwując bezpośrednio, zawsze otrzymujesz najlepszą cenę!

Jeżeli znajdziesz lepszą cenę tej samej oferty u pośrednika, zwrócimy Ci różnicę.


Istnieje kilka sposobów rezerwacji bezpośredniej

wybierz najlepszy dla siebie:

Twój hotel w Karpaczu

Wypocznij w górach

Mostowa 9
58-540 Karpacz

Zapisz się do Newslettera

Otrzymuj informacje o ofertach i promocjach

Na naszej stronie internetowej możesz zarezerwować najniższą cenę!

OTRZYMASZ DODATKOWO

Gwarancję najniższej ceny

Indywidualną obsługę

Upominek z pobytu

© 2024
Hotel Nowa Ski