Twój hotel w Karpaczu!

Dbamy o Twój spokojny sen i dobry wypoczynek. Wybierz jeden z 35 pokoi z widokiem na góry lub las.

Najlepsza cena gwarantowana

Natychmiastowe potwierdzenie 

Późny check-out na życzenie

Indywidualna obsługa

Pamiątka z pobytu

Apartament

Apartamenty składają się z sypialni z łóżkiem małżeńskim (170cm x 200cm), części wypoczynkowej oraz aneksu kuchennego, posiadają balkon. Z okien apartamentów można podziwiać Śnieżkę - najwyższy szczyt w Karkonoszach, znajdują się na drugim piętrze, w oddzielnej części hotelu, gwarantując spokój i maksimum prywatności, nawet gdy hotel jest pełen gości. W części wypoczynkowej znajduje się rozkładana sofa lub kanapa, która może pełnić rolę dostawki dla dziecka.

Max os.
2
Metraż
25 m2
Cena od
320 zł

Pokój Studio Superior

Pokoje Studio Superior to idealne rozwiązanie dla osób potrzebujących większej przestrzeni lub podróżujących z dziećmi. Pokój składa się z dwóch pomieszczeń – sypialni z łóżkiem małżeńskim (140x200cm) i sypialni z pojedynczym łóżkiem (90x200cm). Dodatkowo na wyposażeniu pokoju znajduje się dostawka - rozkładany fotel, który również może być miejsce do spania (dziecko do lat 12). Pokój posiada balkon, a z okien podziwiać można piękną Śnieżkę - najwyższy szczyt w Karkonoszach. Łazienki wyposażone są w kabinę prysznicową lub wannę.

Max os.
3
Metraż
23 m2
Cena od
265 zł

Pokój dwuosobowy Superior

Pokoje Superior posiadają dwa łóżka o rozmiarze 90x200cm, z możliwością złączenia ich w jedno. Dodatkowym atutem jest balkon oraz widok na Śnieżkę - najwyższy szczyt Karkonoszy. Łazienki wyposażone są w kabinę prysznicową lub wannę.

Max os.
2
Metraż
14 m2
Cena od
243 zł

Pokój dwuosobowy Comfort

Pokoje Comfort wyposażone są w dwa łóżka o rozmiarze 90x200cm, z możliwością złączenia ich w jedno, dostawkę w formie fotela oraz lodówkę. Okna balkonowe przegrodzone balustradą francuską skierowane są pod lekkim kątem na główny grzbiet Karkonoszy i górującą w nim Śnieżkę. Łazienki wyposażone są w kabinę prysznicową lub wannę.

Max os.
2
Metraż
17 m2
Cena od
243 zł

Pokój dwuosobowy Standard

Pokój dwuosobowy Standard wyposażony jest w dwa łóżka o wym. 200/90, które można na życzenie złączyć w jedno. Z większości pokoi rozpościera się widok na pobliski las, w niektórych pokojach znajdują się balustrady francuskie i drzwi balkonowe. 

Max os.
2
Metraż
14 m2
Cena od
225 zł

Rezerwując bezpośrednio, zawsze otrzymujesz najlepszą cenę!

Jeżeli znajdziesz lepszą cenę tej samej oferty u pośrednika, zwrócimy Ci różnicę.


Istnieje kilka sposobów rezerwacji bezpośredniej

wybierz najlepszy dla siebie:

Twój hotel w Karpaczu

Wypocznij w górach

Mostowa 9
58-540 Karpacz

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj informacje o ofertach i promocjach

Na naszej stronie rezerwujesz najtaniej!

DODATKOWO OTRZYMUJESZ

Natychmiastowe potwierdzenie 

Późny check-out na życzenie

Indywidualna obsługa

Pamiątka z pobytu