Rezerwuj On-line

Skorzystaj ze wszystkich atrakcji

Co zrobić, kiedy pogoda nie dopisała lub po prostu nie mamy ochoty wychodzić? Przygotowaliśmy kilka sposobów na nudę i spędzanie wolnego czasu. Dla naszych Gości wszystkie są bezpłatne. Warto z nich skorzystać każdego dnia pobytu.

„W hotelu można odpocząć, a gdy pogoda nie dopisze w górach - tak jak nam - do dyspozycji gości pozostawia jest sauna, jacuzzi, czy bilard. Dodam jeszcze, że bardzo dobra sieć Wi-fi.”
MalgorzMI TripAdvisor

Atrakcje w Hotelu

Internet WiFi
Internet WiFi
Monitorowany Parking
Monitorowany Parking
Transport w Karpaczu (9.00-15.00)
Transport w Karpaczu (9.00-15.00)
Jacuzzi
Jacuzzi
Sauna
Sauna
Sala bilardowa
Sala bilardowa
Siłownia
Siłownia
Wypożyczalnia sprzętu rowerowego
Wypożyczalnia sprzętu rowerowego
Solarium
Solarium
Sala kominkowa
Sala kominkowa
Przechowalnia sprzętu narciarskiego
Przechowalnia sprzętu narciarskiego
Atrakcje dla dzieci
Atrakcje dla dzieci

Sala bilardowa

Utrzymana w nastrojowym stylu sala bilardowa to świetne miejsce spotkań i rozrywki. Choć nie jest duża, zmieściliśmy w niej pełnowymiarowy stół bilardowy. Sala otwarta jest całą dobę, a panujący w niej specyficzny klimat zachęca do gry przez wiele godzin. Doskonale spędza się tutaj czas w gronie przyjaciół, przy drinku lub zimnym piwie. Dzięki stałemu kontaktowi telefonicznemu z barem i recepcją, nie trzeba nawet wychodzić by złożyć zamówienie.

Sauna i Jacuzzi

Po długich górskich wędrówkach nic tak nie regeneruje sił jak wizyta w saunie i kąpiel w jacuzzi. To również świetny plan na ponure, deszczowe dni. Kąpiel z hydromasażem doskonale odpręża, zaś sauna fińska ma wspaniałe działanie zdrowotne. Świetnie oczyszcza organizm z toksyn i przyczynia się do poprawienia ogólnej wydolności organizmu.

Zarówno sauna jak i jacuzzi są dostępne dla wszystkich Gości hotelowych bez konieczności wcześniejszej rezerwacji godzin. Są dostępne w godzinach 11.00 – 22.00. Z jacuzzi komfortowo może korzystać w jednej chwili do czterech osób. Z sauny od czterech do sześciu.

Siłownia

W strefie rozrywki i relaksu udało nam się wygospodarować niewielką przestrzeń, w której urządziliśmy mini-siłownię. Dostępne tam sprzęty pomogą Ci zachować dobrą kondycję bez konieczności chodzenia po górach. Profesjonalna bieżnia firmy Kettler, z możliwością regulacji prędkości i nachylenia z pewnością zadowoli amatorów biegania. Do dyspozycji jest również orbitrek, rower stacjonarny i ławeczka do ćwiczeń.

Atrakcje dla dzieci

Nie może zabraknąć również atrakcji dla naszych najmłodszych Gości. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy niewielki pokoik z zabawkami, przyrządami do rysowania, stołem do gry w piłkarzyki. W okresach kiedy odwiedza nas więcej dzieci, przenosimy pokój zabaw na większą przestrzeń. W hotelowym ogrodzie przygotowaliśmy plac zabaw z piaskownicą, zjeżdżalnią i huśtawkami. Przygotowaliśmy też osobny pokoik gier z konsolą Xbox 360.

Rezerwuj On-line