Rezerwuj On-line

Zrelaksuj się i odpocznij

Czasem, aby naprawdę odpocząć, potrzeba czegoś więcej niż cisza i spokój. Dlatego stworzyliśmy w naszym hotelu kameralną strefę SPA. Tutaj przy pomocy rozmaitych zabiegów i pakietów SPA, pomożemy Ci się zrelaksować i zapomnieć o codziennych problemach.

Odzyskaj siły po aktywnym wypoczynku

Nasze SPA składa się z trzech profesjonalnie przygotowanych gabinetów. Każdy z nich specjalizuje się w czymś innym. Są one doskonałym uzupełnieniem pobytu skoncentrowanego na aktywnym zwiedzaniu, górskich wędrówkach i sportach zimowych. Pomagają odprężyć się i odzyskać siły.
Ze względu na duże zainteresowania zabiegami SPA i ograniczone godzinowo możliwości naszych gabinetów, zachęcamy do dokonywania wcześniejszej rezerwacji zabiegów. Prosimy również o zapoznanie się z przeciwwskazaniami. Dzięki temu możliwy będzie wybór i wykonanie odpowiednich zabiegów.
Przeciwwskazania do zabiegów

Sauna i Jacuzzi

Strefa SPA to nie tylko gabinety zabiegowe. Zachęcamy również do skorzystania z sauny i jacuzzi. Są one zupełnie bezpłatne dla gości hotelowych. Nie wymagają również wcześniejszej rezerwacji godzin – do godziny 22.00 są otwarte dla wszystkich.

Nawet krótka kąpiel w jacuzzi może być bardzo przyjemnym doznaniem, zwłaszcza po powrocie z górskiej wyprawy lub ze stoku. Po wysiłku fizycznym zalecana jest również sesja w saunie fińskiej. Jej działanie jest nie tylko relaksujące i oczyszczające. To również forma pielęgnacji urody.

Rezerwuj On-line