Z hotelu za granicę? Czemu nie!

Nie musimy martwić się o dojazd, bo autokar i ubezpieczenie są wliczone w koszt wycieczki. W cenie jest też przewodnik, a same wycieczki są na tyle urozmaicone, że nie grozi nam nuda. Oto kilka najczęściej wybieranych propozycji:

Praga

Chyba najpopularniejszy kierunek większości turystów to Praga. Standardowo wycieczka kosztuje około 77zł /os. (nasi Goście w jednym z biur turystycznych mają wynegocjowany rabat 10%). Cena zawiera wszystkie najpopularniejsze atrakcje czeskiej stolicy: Most Karola, Hradczany, Zamek Królewski, stare miasto… Wyjazd z Karpacza jest zwykle około godziny 7:00 (hotel na życzenie przygotowuje prowiant zamiast śniadania). Odjeżdża się zwykle z najbliższego przystanku autobusowego (od nas tylko 5 minut pieszo) i tyle… Niektórzy rezerwują alternatywę, czyli tzw. Pragę nocą, która w okresie letnim cieszy się niesłabnącą popularnością. Różni się godziną wyjazdu (około 9:00) i tym, że kończy się koncertem „Grających Fontann”. Dla wielu druga propozycja jest znacznie ciekawsza i bardziej romantyczna.


Skalne miasto

To propozycja bardziej rekreacyjna i lepsza dla rodzin z dziećmi. Zaczyna się od zwiedzania Skalnego Miasta, czyli parku formacji skalnych, uformowanych podobnie jak w polskich Górach Stołowych. Skalne Miasto ma swoje przejścia, wydeptane ścieżki, a nawet mini-jeziorko, po którym przepłyniemy tratwą. Nie jest to na pewno rodzaj emocjonującego spływu kajakowego, ale ma swój unikalny urok.

Drezno

To wycieczka dla tych, co chcą dotknąć kultury i historii. Zwiedzanie Drezna skupia w sobie największe zabytki (Zamek Drezdeński), galerie (obrazy dawnych mistrzów), muzea (m.in. Muzeum Historyczne) i kościoły. Warto zrezygnować choćby z jednej atrakcji po to by pooddychać samą atmosferą miasta. Jest to połączenie naszego Krakowa (z zabytkami i wolniejszym upływem czasu) z Wrocławiem (oficjalnie miasta partnerskie). Przepiękne położenie wzdłuż rzeki, pozwala na wycieczki małymi stateczkami. Warto też przejść się bulwarem i odpocząć od pędzącej codzienności. Wyjazd to koszt 88 zł i około 25 euro na wstępy.

Twój hotel w Karpaczu

Wypocznij w górach

Mostowa 9
58-540 Karpacz

Zapisz się do Newslettera

Otrzymuj informacje o ofertach i promocjach

Na naszej stronie internetowej możesz zarezerwować najniższą cenę!

OTRZYMASZ DODATKOWO

Gwarancję najniższej ceny

Indywidualną obsługę

Upominek z pobytu

© 2024
Hotel Nowa Ski